Yeni Proje : İndirim Kuponu

Yer aldığım yeni proje nu bitirdik. Kasım 2016’da altyapısına başladığımız proje Ağustos 2017 itibari ile bitti.

indirimkuponu.com.tr adresinde yayına aldığımız projede, alışveriş sitelerinde geçerli İndirim Kuponu kodlarına tek yerden erişim imkanı sağlayarak tasarrufa imkan sağlıyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Alışveriş siteleri, satışlarını optimize etmek için çeşitli indirim ve hediye kampanyaları düzenliyor. Biz de aracı şirketler aracılığıyla alışveriş sitelerinin indirim kuponlarına ve kampanyalarına web sitemizde yer veriyoruz.

Neden Yapıyoruz?

İndirim Kuponu’nu açmaya karar verdik çünkü üssel olarak büyüyen bir pazarda kullanıcıların ihtiyaçlarına düzgün bir şekilde cevap verecek bir altyapı sunmak istedik.

Alışveriş sitelerindeki bu kampanyalar sayesinde ciddi miktarlarda tasarruf sağlamak mümkün.

Neler var?

Hepsiburada, Boyner, Teknosa, Defacto… Türkiye’de hizmet veren aklınıza gelebilecek tüm alışveriş sitelerine ait indirim kuponu ve kampanyalara İndirim Kuponu’nda yer verdik. Giyimden elektroniğe, kozmetikten aksesuara kadar birçok kategoride binlerce indirim kuponundan web sitemiz aracılığıyla faydalanarak ayda yüzlerce lira tasarruf etmeniz mümkün.

Teknik altyapı

Projede ASP.NET MVC altyapısı ve Microsoft SQL veritabanı kullandık. Göz bebeğimiz olan Entity Framework Code First kullanarak zamandan ve emekten kazandık diyebiliriz. Tüm sayfalar HTML5 ile hazırlanmış ve mobil dostudur.

İndirim Kuponu’nu kodlarken nesne tabanlı programlama ilkelerine sadık kaldık. Bunun yanı sıra, Singleton, Abstract Factory, Repository Pattern gibi desenleri de kullanarak güzel bir altyapı sağladık.

https://indirimkuponu.com.tr adresinden İndirim Kuponu projesini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir