Okan Üniversitesi Windows 10 Etkinliği w/ Engin Polat

Herkese merhabalar,

Dün -6 Nisan 2015 Pazartesi- Bilge Adam’dan Enterprise Software Architect ve Microsoft Windows Platform Development MVP‘si Engin Polat Okan Üniversitesi’nde technical ve non-technical katılımcılara Windows 10 ve Universal App platformunun getirdiği yenilikler hakkında bilgiler verdi.

IMG_2611

Yaklaşık 40 kişinin katıldığı ve 90 dakika süren oturumda Engin Polat Windows sürümlerinin birleşiminden, Universal App modelinden Azure’a kadar pek çok konuda katılımcıları bilgilendirdi.

Etkinliğimize katılımından dolayı kendisi adına TEMA vakfı tarafından 5 adet fidan dikildi, ilgili plaketi Engin Polat’a takdim ederken.

Etkinlik sonrası ben ve Okan Bilişim ve Sosyal Medya Kulübü‘nden birkaç  arkadaşımla sohbet eden Engin Polat, bizlere kariyerine ilk başladığı günden bugüne kadar geçen süreçten bahsetti. Girdiği sertifikasyon sınavlarından, sınavlara hazırlanma sürecinden ve MVP ünvanıyla ödüllendirildiği ilk günlerden bahsetti. Ve ilerde MVP olmayı çok isteyen biri olarak bu güzel söyleşi için teşekkür ediyorum.

Ayrıca Starbuck’taki düşünceli hareketi için Engin hocama ayrı bir teşekkür borcum var : )

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir